ש.ד.י אוטוקאר - אופל אשדוד

מרכז שירות "ש.ד.י אוטוקאר" מורשה יבואן אופל, הינו מרכז שירות עם ניסיון של למעלה מ-25 שנה וומהמתקדמים ביותר, מרכז השרות מתמחה בטיפול בכל דגמי אופל מכל ההדגמים .
המרכז בבעלותו ובניהולו של דודי אוזן, איש מקצוע עתיר ניסיון וידע בענף הרכב. לדודי אוזן ניסיון של למעלה מ-25 שנה בתחום הפחחות והצבע, מערכות החשמל ומיזוג האוויר, דודי מביא את ניסיונו רב השנים על מנת להציע לכם שירות וטיפול בסטנדרטים הגבוהים ביותר.
 
במרכז שירות "ש.ד.י אוטוקאר" יעניקו לכם את השירות המקצועי ביותר הנסמך על ניסיון רב שנים והיכרות עם כל דגמי הרכב ומיוחד דגמי אופל. במרכז שירות "ש.ד.י אוטוקאר" משתמשים בציוד החדשני ביותר ובידע העדכני ביותר על מנת לטפל ברכבכם במקצועית ובמהירות, ועושים שימוש בחלפים מקורים ובחלפים איכותיים העומדים בתקנים המחמירים ביותר.

הצוות המקצועי
במרכז שירות "ש.ד.י אוטוקאר" מועסקים עובדים מקצועיים ומיומנים בתחומם. הצוות המקצועי שלנו נבחר לאחר תהליך מיון קפדני ועובר הדרכות קבועות, אנו מאמינים כי המפתח להצלחתנו הוא שילוב מיומנות העובדים ורמת שירות גבוהה.
 
מדיניות השירות
אנו במרכז שירות "ש.ד.י אוטוקאר" מעמידים את לקוחותינו בראש סדר העדיפויות, ומשקיעים מאמצים ומשאבים רבים, כדי להעניק את רמת השירות הגבוהה, האיכותית והמקצועית ביותר. צוות ההנהלה והעובדים מחויבים להעניק ללקוחותינו את המרב מתוך בחינה והתאמה לצורכיהם וציפיותיהם.
 


הזמנת טיפול